banner-1.jpg
Banner1
banner2.jpg
Banner2
banner3_70334200.jpg
Banner3
banner4_29648500.jpg
Banner4
banner5.jpg
Banner5
banner6.jpg
Banner6
banner7.jpg
Banner7
banner8.jpg
Banner8
banner9.jpg
Banner9
banner10.jpg
Banner10
banner11.jpg
Banner11
banner12.jpg
Banner12
banner13.jpg
Banner13
banner14.jpg
Banner14
banner15.jpg
Banner15
banner16.jpg
Banner16
banner17.jpg
Banner17

Koçanlar, uzun yıllar sonucu kazanılmış ustalığı, uluslar arası bir tecrübe ve kusursuz bir servis ağıyla sizlerin hizmetine sunmaktadır.

 • Gümrükleme

  İster yurt içinde ister yurt dışında olabilecek her türlü ticari eşyanızın gümrük işlemlerini sizin adınıza takip ediyor ve sonuçlandırıyoruz.
 • Depolama

  Yurt içinde ve yurtdışında bulunan anlaşmalı gümrüklü ya da gümrüksüz depolarımızda, paletli mal, koli, hassas eşya, standart ölçü dışı materyaller, depolanmasında özel önlem gerektiren malzemeler, soğuk hava deposu gerektiren ürünler ve benzeri pek çok farklı niteliklere hitap edebilecek depolama çözümlerimiz mevcuttur.
 • Denizyolu Taşımacılık

  Koçanlar Denizcilik AŞ. 18.300 dwt dökme yük gemisi ile denizcilik sektörüne 2008 yılında adım atmıştır.
 • Karayolu Taşımacılık

  Şirketimiz güvenilir, kaliteli ve hızlı servis anlayışı ile 1971 yılından bu yana Uluslararası Kara Taşımacılığı alanında hizmet vermektedir.

C2 yetki belgesine sahip olan Koçanlar Uluslararası Karayolu Taşımacılığında Ağır ve Gabari Dışı Proje taşımacılığı yapmaktadır.

Faaliyet alanları;

• Üretim amaçlı fabrikaların makine ve yedek parçaları • Ağır tonajlı taşımalar - Proje Taşımaları • Fuar Stantları ve Ekipmanları • Endüstriyel Tesis yatırım Taşımaları • Size Özel Çözümler • Yat ve Tekne Taşımacılığı

 • Uluslar Arası Ağır Nakliyat

  Uluslar arası ağır nakliyat hizmetimiz ile standart bir nakliye aracı ile taşınamayan yüklerinizi istediğiniz ülkeye taşıyoruz. Avrupa ve Asya’da birçok ülke de bu hizmet ağımız mevcut olup yük ve malzemelerinizi emniyetli ve hızlı bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırıyoruz.
 • Trafo Taşımacılığı

  Trafo taşımacılığını bünyemizde bulunan lowbed ve benzeri platformlardan yardım alınarak güvenli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Trafo taşımacılığında en uygun ve kaliteli şekilde müşterilerimizin önerilerini dikkate alarak hareket etmekte ve onlar için en iyisini düşünmekteyiz.
 • İş Makinesi Taşımacılığı

  Her kapasite ve türdeki iş makinelerini 1. Sınıf kalite seviyesinde taşımaktayız. Avrupa ve Asya’da ulaştırmamızı istediğiniz bütün iş makinelerini emniyet ve güven içerisinde istediğiniz bölgeye ulaştırmaktayız.
 • Sanayi Makinesi Taşımacılığı

  Sanayi Makinesi Taşımacılığında kendi bünyemizde ki üstün donanımlarımızdan yardım alarak yurt içi ve yurt dışına taşımacılık gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz ülke ve şehre belirttiğimiz zaman içerisinde sanayi makinesi nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.
 • Enerji Projeleri Taşımacılığı

  Enerji projeleri taşımacılığında türbin ve jeneratör gibi malzemelerin nakliyesini uzman ve güvenilir filomuzla gerçekleştirmekteyiz. Enerji projeleri taşımasında istenilen tarihte ve istenilen adrese en güvenli ve hızlı şekilde ulaştırmaktayız.
 • Buhar Kazanı Taşımacılığı

  Farklı boyutlarda bulunan buhar kazanlarını yurt içine ve birçok yurt dışı ülkesine taşımaktayız. Avrupa ve Asya’da müşterilerimizin istediği tarihte ve istediği şehir veya ülkeye en hızlı ve kaliteli bir şekilde nakliyat gerçekleştirmekteyiz.
 • Tank Taşımacılığı

  Farklı ebatlarda ki oksijen, azot, LNG, LPG ve benzeri tanklarınızı özel römorklarımızla taşımaktayız. Birçok Avrupa ve Asya bölgesinde Tank Taşımacılığını gerçekleştirmekte ve müşterilerimizin istediği yerlere nakliyatı en kaliteli ve doğru şekilde gerçekleştirmekteyiz.
 • Tanker Taşımacılığı

  Koçanlar katı maddelerin güvenli ve dikkatli bir şekilde nakliyesinde olduğu gibi diğer bütün ağır nakliyat taşımacılığında da hizmet vermektedir. Denizden ve karadan müşterilerinin tankerlerini en uygun ve emniyetli şekilde taşıyarak firmalarımızın ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılamaktadır.
 • Vinç Taşımacılığı

  Koçanlar Vinç Taşımacılığını gerçekleştirerek yükleme kaldırma vb. gibi işlerini güvenilir ekibiyle en kısa sürede yerine getirmektedir. Tüm endüstriyel şirketlere ve aklınıza gelebilecek gerekli bütün iş alanlarına vinç taşımacılığı gerçekleştirmektedir.
 • Tekne Taşımacılığı

  Yüksek seviyede ağırlık kaldıran vinçlerimiz, dayanıklı araçlarımız beraberinde deneyimli filomuzla tekne taşımacılığını başarıyla gerçekleştirmekteyiz. Her uzunluk ve ölçüdeki tekne büyüklüklerine uygun taşıma ekipman ve gereçleri ile ülkemizde ve yurt dışında tekne taşıma işlemi yapabilmekteyiz.
 • Yat Taşımacılığı

  Özel yat römorklarımızı kullanarak taşıma ve lashing hizmetini en üst ve kaliteli seviyede vermekteyiz. Hasar ve zararı önleme konusunda uzman ekibimiz ile yıllardır yat taşıma hizmetini istenilen talepler doğrultusunda gerçekleştirmekteyiz.
 • Lowbed

  Uluslar arası standartlara uygun olmayan ölçü dışı yükler lowbed nakliyat araçlarımızla her çeşit yükseklik, genişlik, yük kapasitesi ve manevra özellikleriyle taşınabilmektedir. Koçanlar lowbed taşıma hizmeti yurt içi ve yurt dışı tüm adreslere yapılabilmektedir.

 • международные формы доставки

  Наша организация, являющаяся членом Международной Торговой Палаты, Международного союза торгово-промышленных палат и участником международной торговли как фирма-продавец и фирма- покупатель, отвечает за риски и выполнения обязательств. Международная торговля осуществляется по правилам, установленными данной палатой. Данная организация собрала у себя все необходимые данные и информацию по поставки товаров в международной торговли, происходящей между продавцом и покупателем.
 • Страхование Ответственности Перевозчик&

  Страховой полюс, принимающий на себя ответственность в случае утери и повреждения перевозимого товара, во время перевозок. Ответственность в случае утери и повреждения товара во время перевозок, определена Конвенцией CMR. Документы CMR по перевозкам Koçanlar (Кочанлар) застрахованы Eureko Страхования.
 • Конвенция CMR

  Договор по перевозки международного груза автодорожным путем (CMR) АКТИВНЫЕ СТОРОНЫ DİBACE Стороны, опираясь на пользу стандартизирования правил перевозки грузов автодорожным способом, учитывая ответственность перевозчика и документы, использующиеся в данных видах перевозок, Договорились О Нижеследующем.